آموزش Exchange بیت کوین، اتریوم و دیگر ارزهای دیجیتالی

آموزش Exchange بیت کوین، اتریوم و دیگر ارزهای دیجیتالی

از مهمترین موضوعات دنیای ارزهای دیجیتالی مقوله Exchange است. Exchange به تبادل یا تبدیل یک ارز به ارز دیگر گفته می‌شود. برای اینکه بتوانید Exchange انجام دهید دو راه حل پیش رو دارید:

  • Exchange از طریق سایت هایی همانند ShapeShift یا Nexchange
  • Exchange از طریق صرافی ها

Exchange از طریق سایت های واسط

از ساده ترین راه ها برای تبدیل ارز دیجیتالی تان، استفاده از سایتهای واسط مانند ShapeShift است. این سایت نیازی به ثبت نام ندارد و به صورت ناشناس امکان Exchange را برای شما فراهم میکنند. با ورود به این سایت در سمت راست به دو گزینه بنام Deposit و Receive برخورد میکنید. Deposit ارزی است که قصد تبدیل آنرا دارید و Receive ارزی است که بعد از تبادل مایل به دریافت آن هستید.  . همچنین باتوجه به متصل بودن به سیستم ShapeShift میتوانید با کمک کیف پول Exodus اقدام به تبدیل ارزهایتان کنید.

 

Exchange از طریق صرافی ها

برای Exchange ارز در صرافی ها نیاز به یک اکانت در صرافی خواهید داشت. در مقاله به صرافی هایی که امکان ثبت نام بصورت ناشناس در آن ها وجود دارد پرداخته ایم. یکی از این صرافی ها Hitbtc میباشد. Hitbtc یکی از صرافی های مستقر در اروپا است که امکان ترید Trade و Exchange را برای سرمایه گذاران فراهم میکند. بعد از ثبت نام و انتقال ارز دیجیتالی تان به این صرافی با کمک بخش Trade و قسمت Buy و Sell اقدام به فروش و یا خرید ارز دیجیتال کنید.

نوشته اولین بار در . پدیدار شد.

آموزش Exchange بیت کوین، اتریوم و دیگر ارزهای دیجیتالی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *