حامیان بیتکوین کش، برای ۶ ماه آینده آماده می‌شوند

حامیان بیتکوین کش، برای ۶ ماه آینده آماده می‌شوند

نزدیک به ۶ ماه از شروع شبکه میگذرد. شبکه ای که روز به روز در حال رشد است. در طی هفته های گذشته های خبرهای زیادی با محوریت منتشر شد.
 
پس از گذشت شش ماه اکنون به عنوان یک هاردفورک موفق محسوب می‌شود. هاردفورکی که با تغییر در پروتکل درجه سختی الگوریتم استخراج باعث شد تا ماینرها (استخراج کنندگان) به سود بیشتری برسند. اکنون ماینرها بطور متوسط ۵٫۶ درصد بیشتر، نسبت به ماینینگ از سود می‌گیرند. همچنین ارائه دهندگان و شرکت های تجاری خدمات دهنده کیف پول ، با تغییراتی جدیدی که در فرمت آدرس های ایجاد کرده اند، باعث شده اند تا ارسال اشتباه به کیف پول به دلیل تشابهات آدرس ها رخ ندهد در نتیجه سرمایه گذاران با ریسک کمتری برای از دسترس رفتن سرمایه اشان رو برو میشوند.
 
در طول هفته گذشته تیم نرم افزاری Bitcoin Unlimited و همچنین صرافی Kucoin خبر از اضافه کردن امکانات بیشتر برای داده اند. در کنار آن فروشگاه جدیدی بنام The Village Catalog راه اندازی گردیده که در آن تنها با امکان خرید خواهید داشت.
 
در حال حاضر چیزی در حدود ۱۲-۱۵ درصد از قیمت را داراست. کاهش ارزش آن نیز هر ۱۰۰ دلار به ازای هر ۱۰۰۰ دلار کاهش قیمت است. حامیان امید زیادی به آینده این ارز دارند بطوری که برخی معتقدند این ارز روزی جایگزین خواهد شد.
 
ممکن است در کمتر از یکسال دیگر برای ارتقا اندازه بلاک ها و یا اضافه کردن تکنولوژی جدید مورد هاردفورک قرار بگیرد.

نوشته اولین بار در . پدیدار شد.

حامیان بیتکوین کش، برای ۶ ماه آینده آماده می‌شوند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *